ورود

كلمه رمز خود را فراموش كرده ايد؟

كساني كه Online هستند
در مجموع 2 كاربر Online ميباشد :: 0 كاربر ثبت نام شده، 0 كاربر مخفي و 2 مهمان

هيچ كدام

[ مُعاينة اللائحة بأكملها ]

بيشترين آمار حضور كاربران در سايت برابر 79 و در تاريخ الخميس ديسمبر 20, 2012 2:08 am بوده است.
المواضيع الأخيرة
» امتحانات دانش آموزان در سایر روزهای هفته برگزار شود
الإثنين نوفمبر 23, 2015 3:54 pm من طرف بهروز ستاری

» نتوانستیم برای اشتغال زندانیان برنامه ریزی دقیقی داشته باشیم
الإثنين نوفمبر 23, 2015 3:53 pm من طرف بهروز ستاری

» مجمع کشورهای صادرکننده گاز در محل اجلاس سران
الإثنين نوفمبر 23, 2015 3:51 pm من طرف بهروز ستاری

» مجال دادن به مردم در فعالیت های صحیح اسلامی
الإثنين نوفمبر 23, 2015 3:42 pm من طرف بهروز ستاری

» بدهی نظام سلامت را پرداخت می کنیم
الإثنين نوفمبر 23, 2015 3:41 pm من طرف بهروز ستاری

» هزار میلیارد تومان از بدهی بیمه ها به نظام سلامت پرداخت شود
الإثنين نوفمبر 23, 2015 3:40 pm من طرف بهروز ستاری

» برگزاری انتخاباتی پرشور در اسفند
الإثنين نوفمبر 23, 2015 3:39 pm من طرف بهروز ستاری

» عرضه بيمه نامه عتبات عاليات اربعين
الإثنين نوفمبر 23, 2015 3:38 pm من طرف بهروز ستاری

» نرخ تورم مناطق شهری را در دوازده ماه
الإثنين نوفمبر 23, 2015 3:17 pm من طرف بهروز ستاری

» مسابقات هندبال قهرمانی آسیا و انتخابی المپیک
الإثنين نوفمبر 23, 2015 3:17 pm من طرف بهروز ستاری

» لایحه ایجاد منطقه آزاد تجاری – صنعتی سیستان
الإثنين نوفمبر 23, 2015 3:16 pm من طرف بهروز ستاری

» تسريع در صدور رواديد زائران اربعين
الإثنين نوفمبر 23, 2015 3:15 pm من طرف بهروز ستاری

» بیست و هفتمین رییس مجلس ترکیه
الإثنين نوفمبر 23, 2015 1:53 pm من طرف بهروز ستاری

کتاب سرخ - مجموعه سخنان حکيم ارد بزرگ

أفضل 10 أعضاء في هذا المنتدى
فرزانه شیدا - 946

ژاله گلستان - 676

حسین رخشان فر - 409

parisa - 369

behnam - 335

سعیده خردمند - 306

Hamid Alipour - 277

بهروز ستاری - 240

مهین صابری - 238

asal vahidi - 229

گفتگوی آزاد= منتطر اندیشه های ازاد شما هستیم چه در شعر چه در نثر چه درهرعنوانی که دوست دارید....

مشاهده موضوع قبلي مشاهده موضوع بعدي اذهب الى الأسفل

گفتگوی آزاد= منتطر اندیشه های ازاد شما هستیم چه در شعر چه در نثر چه درهرعنوانی که دوست دارید....

پست من طرف فرزانه شیدا في السبت فبراير 20, 2010 4:06 pm

<BLOCKQUOTE>پوريا فرهمند نوشته است:سلام و درود خدمت شما خانوم شيداي عزيز و همه اعضاي محترم سايت : خانوم شيدا بي حاشيه و مختصر عرض كنم خدمتتون تا زياد مصدع اوقاتتون نشم ؛ يكبار عرض كردم خدمتتون كه ما اينجا بيشتر از كاربر و عضو ؛ مدير داريم . كه شما هم جواب دادين و سپاسگذارم ؛ اين رو كتبي عرض كنم خدمتتون كه بلا نسبت و دور از حضور شما و اعضاي محترم سايت و چند تن از دوستان شاعرم ؛ من الان با هيچ كدوم از اعضا و بر و بچه هاي سايت مثلا ادبي شعر نو هيچ ارتباطي ندارم و دوست ندارم هم داشته باشم ؛ البته عرض كردم به غير از چند نفر كه منو و نوشته هاي منو دوست دارن و منم اونا رو دوست دارم و هرچي لطف به من دارن ؛ آينه است به خودشون و در اصل چند ماهي مي شه كه با دوستانم هم هيچ ارتباطي ندارم و حكايتمون شده دوري و دوستي . بگذريم . ولي با شناختي كه من از جناب آقاي فكري دارم و يكي از دوستان خوب من هستن در عجبم كه چرا مديريت بخش خودشون رو به عهده نمي گيرن و اين كار ايشون و ناديده گرفتن حضرت عالي تأثير خوبي روي مخاطب ها نمي ذاره ؛ به فرض مني كه شعري رو نوشتم و هنوز نه ويرايش شده و نه گذاشتم روي وبلاگ هاي خودم و هنوز در سياه مشق و دفترهاي خودمه ؛ بخاطر صداي انديشه مانا ؛ همون لحظه مي ذارم تو بخش خودم ؛ و به اين مهم هم افتخار مي كنم . ولي بعضي از دوستان واقعا كم لطفي مي كنن و تصور من اينه كه چون كمي پياز داغ سايت كريم آبادي بيشتره و خدا رو شكر بيشتر اعضاي سايت شعر نو شديدا جوياي نام هستن و چشم و هم چشمي بسيار زياده ؛ بخش مديريت و تعهدشون به صداي انديشه مانا رو فراموش كردن كه عرض كردم من آرمان كه الان چندين ماهه بخش خودش رو دست نزده و نوشته اي نداره نمي شناسم ؛ ولي از آقاي فكري گله دارم كه واقعا از ايشون بعيده كه بخش مديريت خودشون رو دست نخورده گذاشتن و هيچ مطلبي ننوشتن . و در پايان نظري دارم كه اميدوارم موجب ناراحتي دوستان نشه ؛ من پيشنهاد مي كنم مديران بخش هايي كه پايين از 10 مطلب و شعر تو بخش خودشون دارن ؛ بخاطر دوام و زيبايي سايت به عنوان يك كاربر عادي مطلب بنويسن و معتقدم يك سايت ادبي بايد يك مدير كل توانا و سه يا چهار مدير داشته باشه كافيه و به بهتر شدن صداي انديشه مانا كه خانه و محفل انس همه ماست كمك زيادي مي كنه ؛ كه باز عرض مي كنم اين فقط تئوري و نظر شخصي منه و تصميم گيرنده و رهبر خود شما هستيد . من بارها و بارها عرض كردم اگه بين سايت هاي ادبي اولين نباشيم يقين بدونيد بهترين هستيم و خواهيم بود و خيلي از دشمنان چشم ديدن موفقيت صداي انديشه مانا رو ندارن ؛ چون مي دونن و باور كردن كه اين سايت به زودي رو قله افتخار خواهد ايستاد و خود كريم آبادي در ايميل خودش به من عنوان كرده بود كه صداي انديشه مانا تهديد بزرگي براي سايت هاست ؛ و خداييش اگه حمل بر بي ادبي و مزيد بر خود نمايي و خود ستايي نباشه ؛ بلا نسبت از چند تن از دوستان واقعا هنرمند و شاعرمون در سايت مثلا ادبي شعر نو كه تعدادشون خيلي كم و انگشت شماره ؛ كدوم يك از اون همه اعضاي اونا قابل مقايسه با شاعران و نويسنده ها و مديران ما و صداي انديشه مانا هستن ؟ به محراب دلشون رجوع كنن و ببينن چه افتخاراتي دارن ؟ تنها افتخار سايت شعر نو مي تونه آقاي ابوالفضل دادا باشه كه تنها افتخارش چاپ كتاب خودشونه و آقاي جاويد ؛ ولي همه اعضاي صداي انديشه مانا صاحب چندين جلد كتاب هستن و بزرگاني چون خود شما از چهره هاي ماندگار و نام آوران و مشاهير ايران زمين هستن ؛ كه صداي انديشه مانا كجا و سايت مثلا ادبي شعر نو كجا ؟ اميدوارم رك حرف زدن و پيشنهادم باعث ناراحتي كسي نباشه و اگه خطايي از بنده ديديد به بزرگي و عطاي خودتون ناديده بگيريد و كدري لحن و لهجه منو به سپيدي خودتون ببخشيد . به همتون افتخار مي كنم و آرزومند بهترين آرزوها براي تك تكتون هستم . با سپاس فروان - باقي بقاي خوبان . پوريا
</BLOCKQUOTE>

پوریای عزیز توجه کرده باشی همه دفاتری رو که فعال نبود بستم اما جناب فکری روهمچنان منتظرم چرا که نوشته بودند با کارکرد سایت مشکل دارن وخدا میدونه که بیش از صدبار نحوه ی کارکرد سایت رو چه خصوصی و چه درپیامها نوشتم اونم با دستی که مو برداشته وانقدر فشار به دودستم اومده که ناله ام دیگه هواست ومدامم دکترم توبیخم میکنه کمتر کار کن بیشتر بفکر خودت باش .اما شعر ادب وکاردراین زمینه عشق زندگی منه اینه که همه رو انجام میدم بی هیچ اخ گفتنی حتی توی دلم ولی دوستان که میدونن من چقدر براشون ارزش قائلم بهتره لااقل ذره ای ارزش قائل باشن اگه موقعیت ووقت نوشتن رو ندارن دوباره اطلاع بدن چون من بدرخواست خودشون این دفاتر رو باز کردم وهرهزار باری که سوال کردن از نحوه ی کار دراینجا تک تک ومجدد نوشتم ونوشتم اخر هم دربخش ***درباره ی ما بالای لوگو* عکس صدای اندیشه ی مانا** بازهم وقت گذاشتم وبازهم همه رو نوشتم و جدی دیگه خودمم نمیتونم باورکنم بعد اینهمه توضیح هنوز هم نمیتونن باهاش کارکنن !! ولی بخاطر احترامی که برای دوستان قائل بودم همچنان انتظار کشیدم ولی قبلا هم اعلام کردم که دفاتری رو که فعال نباشن حذف میکنم که کردم, چون منهم نیاز به یه اسم در دفتری خالی ندارم ودوستان بسیاری دارم که بهرکدوم بگم میان شبانه روز برام پست میزنن منتها من دوست ندارم مزاحم اوقات دوستانی بشم که روی حساب احترام بمن نه نمیگن ولی اینو دراختیارخود دوستان گذاشتم که هرکسی مایله بیاد بنویسه وجدیدا هم اعلام کردم دیگه دفتری ومدیریتی داده نمیشه ودوستان میتونن در بخش * همراه شعر نو * یا در دفتر *صدای اندیشه * یا در بخشهای متنوع اشعار ودلنوشته هاشون رو بزنن واگر ازاشعار شاعری هم استفاده میکنند که نام شاعر اینجا هست در بخش خودشاعر بزنن یا در بخشهای مربوط به شعر ومتن . اما کو ,گوش شنوا منم چندروزی صبرکردم ودفاتر رو حذف کردم تا بحال چند بار هم به جناب فکری خبر دادم ودروغ چرا دیگه اصلا یادم رفته بود که این دفتر همچنان بلااستفاده باقی مونده اما مدیر داخلی خودم رو ببینم باز دفاتر خالی دیگه رو هم حذف میکنم امید دوستانی که حذف شدن دلگیر نباشن چون دقیقا از تاریخ بازگشائی اینجا مدتی طولانی دفاتر دراختیارشون بود وهیچ تلاشی نبود
از لطفت ممنونم پوریای عزیز که حتی بدون ویرایش اشعارت لطف داری واونو در صدای اندیشه میزنی من الان انقدر گرفتار کتابمم که .
وقت نمیکنم بدوستان دیگر شاعرم سر بزنم وبه ایشان اطلاع بدم که انجمنی باز کردم اما همینکه دستم خالی بشه به یک یک خبر میدم ازجمله اقای پیام سیستانی وشاعران معروفی که در ایران ودربین اساتید شعر بسیار شناخته شده هستن ومیدونم هیچکدوم ازاین دوستان منو تنها نمیزارن
شاد ومانا باشی وموفق وممنونم از دلسوزیهات
شاد باشید

.وباز به تمامی دوستان عضو وغیر عضو اعلام میکنم

دوستان": صدای اندیشه مانا صدای اندیشه شماست آنرا درانجمن مانا برای همیشه جاوید ومانا کنید
منتظر اندیشه های ازاد شما با قلم فکر واندیشه واحساس شما هستیم چه در شعر چه در نثر چه درهرعنوانی که دوست دارید
آرزومند موفقیت همگان درصحنه شعر وادب وزندگی همراه با همه یاران صدای اندیشه ی مانا
هستیم .موفق باشید." فرزانه شیدا

فرزانه شیدا
آموزگار انجمن
آموزگار انجمن

تعداد پستها : 946
تعداد تشکرهای انجام شده از این کاربر : 164

خواندن مشخصات فردي http://fsheida.blogsky.com/

بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل

مشاهده موضوع قبلي مشاهده موضوع بعدي بازگشت به بالاي صفحه