ورود

كلمه رمز خود را فراموش كرده ايد؟

كساني كه Online هستند
در مجموع 2 كاربر Online ميباشد :: 0 كاربر ثبت نام شده، 0 كاربر مخفي و 2 مهمان

هيچ كدام

[ مُعاينة اللائحة بأكملها ]

بيشترين آمار حضور كاربران در سايت برابر 79 و در تاريخ الخميس ديسمبر 20, 2012 2:08 am بوده است.
المواضيع الأخيرة
» امتحانات دانش آموزان در سایر روزهای هفته برگزار شود
الإثنين نوفمبر 23, 2015 3:54 pm من طرف بهروز ستاری

» نتوانستیم برای اشتغال زندانیان برنامه ریزی دقیقی داشته باشیم
الإثنين نوفمبر 23, 2015 3:53 pm من طرف بهروز ستاری

» مجمع کشورهای صادرکننده گاز در محل اجلاس سران
الإثنين نوفمبر 23, 2015 3:51 pm من طرف بهروز ستاری

» مجال دادن به مردم در فعالیت های صحیح اسلامی
الإثنين نوفمبر 23, 2015 3:42 pm من طرف بهروز ستاری

» بدهی نظام سلامت را پرداخت می کنیم
الإثنين نوفمبر 23, 2015 3:41 pm من طرف بهروز ستاری

» هزار میلیارد تومان از بدهی بیمه ها به نظام سلامت پرداخت شود
الإثنين نوفمبر 23, 2015 3:40 pm من طرف بهروز ستاری

» برگزاری انتخاباتی پرشور در اسفند
الإثنين نوفمبر 23, 2015 3:39 pm من طرف بهروز ستاری

» عرضه بيمه نامه عتبات عاليات اربعين
الإثنين نوفمبر 23, 2015 3:38 pm من طرف بهروز ستاری

» نرخ تورم مناطق شهری را در دوازده ماه
الإثنين نوفمبر 23, 2015 3:17 pm من طرف بهروز ستاری

» مسابقات هندبال قهرمانی آسیا و انتخابی المپیک
الإثنين نوفمبر 23, 2015 3:17 pm من طرف بهروز ستاری

» لایحه ایجاد منطقه آزاد تجاری – صنعتی سیستان
الإثنين نوفمبر 23, 2015 3:16 pm من طرف بهروز ستاری

» تسريع در صدور رواديد زائران اربعين
الإثنين نوفمبر 23, 2015 3:15 pm من طرف بهروز ستاری

» بیست و هفتمین رییس مجلس ترکیه
الإثنين نوفمبر 23, 2015 1:53 pm من طرف بهروز ستاری

کتاب سرخ - مجموعه سخنان حکيم ارد بزرگ

أفضل 10 أعضاء في هذا المنتدى
فرزانه شیدا - 946

ژاله گلستان - 676

حسین رخشان فر - 409

parisa - 369

behnam - 335

سعیده خردمند - 306

Hamid Alipour - 277

بهروز ستاری - 240

مهین صابری - 238

asal vahidi - 229

امروز حالم چطوره؟؟؟ حالم گرفته س!!!!

مشاهده موضوع قبلي مشاهده موضوع بعدي اذهب الى الأسفل

امروز حالم چطوره؟؟؟ حالم گرفته س!!!!

پست من طرف فرزانه شیدا في الأحد يناير 31, 2010 10:24 am

سلام دوستان
چند موردی هست که فکر میکنم توضیحاتی دوباره ودرواقع صدباره باید خدمتتون بدم که یه سری از مشکلاتتون با کار کردن با مانا حل بشه
1/دردرجه ی اول برای استفاده از سایت میتونید به لوگوی انجمن تشریف ببرید وبروی « درباره ما» کلیک بفرمائید ومواردی رو که مربوط به بخش مدیریت, زدن مطالب ,زدن عکس و امضاو......
رومطالعه بفرمائید که بیش ازاین در هربار من مجبور نباشم توضیح بدم.
چون وقت منهم محدود هست هم دست راستم ناراحته ودرد میکنه هم مشغول نوشتن کتاب خودم هستم هم تمامی بخشهای مربوط به انجمن رو یه تنه دارم پر میکنم] حالا چه مربوط به اخوان ثالث و شاعران بزرگ معاصر وقدیم وجدیده چه مطالب متنوع سرگرم کننده چه مطالب علمی وچه جوابگوئی به محبتهای شما دوستان در بخش نظرات یا اشعار شما دوستان که بخاطرش ازهمه ی شما ممنونم و بابت زحماتتون در دفاترتون ,
اما خواهشا همونقدر که من زحمات شما رو میبینم این لطف رو داشته باشید که ببینید فرزانه شیدا درروز چقدر اینجا کار میکنه وچقدر خودتون کار میکنید ولطفا خودتون هم بخشی ازمسئولتهای شخصی دفاترتون رو بعهده بگیرید وکمی بیشتر با بخشهای مدیریت خودتون کار کنید و با گزینه های ارسال مطلبتون بازی کنید تا طریقه ی کاررو یاد بگیرید چیزی خراب نمیشه اگر هم شد ما درخدمتتون هستیم ولطفا همیشه منتظر نباشید که یه نفر کامل براتون همه چی رو توضیح بده که وقت شما کمتر گرفته بشه خواهشا مراعات دیگران رو هم دراین زمینه ها بکنید من نه کلاس کامپیوتر رفتم نه معلمی داشتم ,اما با ورود به بخش مدیریتهای اینجا که برای منهم جدید بود تونستم راهنمای همه شما عزیزان باشم پس بدون شک شما هم میتونید لااقل درحد نیاز «کارکرد» هرچیزی رو یاد بگیرید بخصوص یه سایت ساده مثه اینجا.
2/دوم درمورد اسم انجمن صدای ماناست که بنظرتون بلند میاد, شما کوتاه بخونید !چون تغییر اسم زمانی که ثبت میشه ممکن نیست مگر شما سایت دیگه ای رو باز کنید ...واما اینکه گله میکنید اسم فراموش میشه وکسی نمیاد واین حرفا کم لطفی خودتون بعنوان عضو به این سایته چون کسی که علاقمند باشه میاد , کسیم که انقدر راحت جائی رو فراموش میکنه معلومه اونقدرا هم اومدن به سایت براش مهم نیست که اونو حداقل زحمت بکشه درجائی یادداشت کنه وماهم خواهان دوستانی علاقمند به مطالب هستیم نه کسانی که فقط چوب لاچرخ بزارن وایراد گیری کنن .
درعین حال شما دوسه دفعه ای که به یه سایت وارد بشید اونوقت دیگه کافیه که دوسه حرف اول سایتی رو بنویسید وکامیپوترتون بقیه اش رو خودش بهتون میده.
نه اینم نمیشه ؟!قربونتون برم بالای سیستم کامیپوترتون یه دونه اسم دارید باسم« فاوریت »روش کلیک کنیدو بزنید و اونوقت سایت فاوریت و دلخواهتون رو براتون ثبت میکنه وهمه رو براتون همیشه نگه میداره حتی اگه اهنگ بابا کرم ضبط کنید وبگید براتون در حافظه نگه داره وثبت کنه وهربارهم بروی اسم سایت مورد نظرتون کلیک کنید تشریف میبرید به سایت دلخواهتون حالا چه اینجاس که خوشحال خواهم شد از حضورتون و یا هرجا ی دیگه

اما اخرش بفرمائید اینم یه ادرس جدید که راحت تشریف بیارید اینجا به انجمن صدای اندیشه ی مانا:
انجمن صدای اندیشه مانا : ادرس جدید وکوتاهتر سایت
http://fsamana.tk/

ضمنا چه با ادرس قبلی چه با ادرس فعلی میتونید به انجمن تشریف بیارید درنتیجه هرکدوم براتون راحت تره همون رو استفاده بفرمائید
دیگه چی ازجون من میخواید!!! یوقت تعارف نکنید ها چون تاحالاش که خوب جون ماروو گرفتید
ودر نهایت اقااااااااا دیگه قرار نشد من براتون کلاس کامیپیوترم بزارمهااااا .
بابا یذره خواهشا, لطفا , به یه چیزی مثه کامیپوتر که روزانه ساعتها باهاش دارید کار میکنید ,دقت داشته باشید
تا ببینید این گزینه های بالا صفحه اش هرکدوم چیکار براتون میکنه برای یادگیری همه چیز معلم لازم نیست علاقه ووقت گذاشتن لازمه.تشکر

3- بیش از هرچیزی توی این یه ماه که این انجمن مانا باز شد گلایه وشکایت شنیدم واسه همینم امشب دیگه خسته شدم و دلم گرفت ,ک الحمدالله

بزنم به تخته کم هم نمیارید وشاید آه اقای کریم ابادی منو گرفته که با تعداد بیشتری ازدوستان ایرانی سروکار دارن وهرکدومم قربونش برم یه
ساز میزنن .اما خواستم خدمتتون تنها یه چیز رو روشن کنم سایت مانا وجود نداره اگه شما نباشید درنتیجه سایت مانا مال شماست
.
اگه قراره من تنهائی دلسوزش باشم دروغ چرا کم میارم شما هم بودید کم میاوردید لااقل شما خودتون دلسوز دفاتر خودتون باشید من ممنون شما

هم میشم ,اگه قراره که من همه تبلیغات رو انجام بدم شماهم کافیه فقط بدوستانتون بگید بیان دفترخود شمارو ببین این دیگه مهم نیست که به
دفاترمن یا دیگری سر بزنن یا خیر.کار سخت ووقت گیری هم نیست توقعی هم نیست وقتی خودتون اینهمه متوقع هستید که من به همه چیز تنهائی
برسم اما سرانگشت محبتتون رو هم برای سایت خودتون تکون نمیدید.
خوب همینقدر خدمتتون عرض کنم در جائی که اسم من هست اسم مانا هم در سرچ گوگل هست در نتیجه من نگرانی ای ندارم
شما اگه دارید یکم آب قند بخورید واسه سلامتیتونم خوبه فشارتونم میاد بالا!!!
.واما , خبر رسید از دوستان عزیز که ما توی آمارسایتای ادبی نفر 47 از آخریم اونهم در عرض یکماه!
مسلمه ادم یک شبه به پله اخر موفقیت نمیرسه و براش باید زحمت کشید تا رسید به هدف دلخواه .
من توقعی ندارم اما خودم به شخصه اینو یه موفقیت میدونم
و ممنون از اقای کریم ابادی که در بخش وبلاگاشون به جورائی مارو بدوستی یا...تبلیغ کردن
چون من اصلا از وجود یک چنین لیستی اطلاع هم نداشتم وبر اطلاعاتم افزوده شد
وهرکسی چیزی بمن یاد بده ازش متشکرم هستم بهرحال دوستان خبرش رو بما رسوندند
و
ازایشان هم ممنونیم

ولی من چون شخصا عادت ندارم به نیمه خالی لیوان نگاه کنم وبگم :"وای من چه بدبختم" اتفاقا درست برعکس میگم باعث خوشبختیه
که اصلا تونستم وارد این لیست بشم چون خیلیا نتونستن ! درنتیجه شکرخدا رو هم بجا می اوریم چراکه سایت های دیگه سه تا پنج ساله در نت
زحمت کشیدن , تا رفتن توی این لیست! پس یه کم مثبت باشید خواهشا ! هیچ خرجی نداره بخدا .
وباور کنید مثبت بودن نه تنها ضرر نداره !بلکه منفعتم داره ! البته خوش باور بودن با مثبت بودن متفاوته اما دراین زمینه لازم به گذاشتن کلاسی
هست تا یادتون بدم چطور وچگونه مثل فرزانه شیدا خندان باشید بلکن اینهمه ازمردم بیگناه مثه من ناحق وناروا ایراد نگیرید ودر
عین حال وقتی بگیرید که محلتون بزارن وقتی نمیزارن خب چه فایده داره!!! بیخود وقت نازنینتون رو تلف میکنید
!!!
ازمن به شما نصیحت من فعلا یه گوشم در یه گوشم دروازه است. و درنتیجه , تا این کتابم تموم نشه از هیچ تغییر و پیشرفت قابل ملاحظه ای درمانا

خبری نیست آب پاکی رو بریزم روی دستتون که انقدر گیر ندید بمن بنده خدا

همه ی شما دوستان منو بخوبی میشناسید ومیدونید هرکاریم بکنم هرچیم بگم توی دلم هیچی نیست

اما قرار نشد من همیشه لبِ خندان باشم شما همش لبِ شکایت که کلامون یهو میره توهم وخیلی بد میشه
ومن دوست ندارم بداخلاق باشم ولی شیدا خدا نکنه از کوره در بره ها , اینم تهدید!!! اگه البته لازمه
وگرنه زیاد جدی نگیرید یهو میزنم مسنجر مانا رو مینبدم یکلمه به غرغرتون گوش نمیدما .ازما گفتن
!!!

4/ درخاتمه کلام ,دوستانی که مهمان سایت هستند یا دفتری دراختیار ندارند اگر مایلند ترانه ای بنویسند

میتونند در دفتر درکوچه باغ ترانه
به مدیریت جناب آقای حمید علی پور ترانه هاشون رو بزنند مدیریت این بخش با ایشون هست
اگر مایلید ازاشعار نو بنویسید دفتری داریم بنام شعرنو ونثر وسپید که چه ازقلم خود شما باشه
وچه از دیگر شاعران ازتون خواهش میکنم دراین بخش با ذکر نام شاعرِ شعر بنویسید
یا لااقل بنویسد ناشناس اگه اسم شاعر رو نمیدونید
در بخش شاعران شناخته شده چون اخوان ثالث .نیما یوشیچ وشهریار و وحشی بافقی... ..

.اگر مایلید اشعار این شاعران رو بنویسید باز دراختیار شماست
لطفا به دفاتر توجه بفرمائید وهر بخشی رو در بخش خودش وارد بفرمائید

در بخش بحث وگفتگوی آزاد میتونید مطالب متنوع بزنید چه علمی چه هنری چه اجتماعی چه مطالب آموزنده ی دیگه

دردفتر سلام امروز ازدلت چه خبر مثه من هرچقدر دلتون میخواد گله کنید وشکایت وانتقاداتتون روهم میتونید بنویسید

چه ازمن چه از سایت مانا چه از دنیا چه از آخرت! والا اگه کسی به شما بگه بالای چشم شما ابروهاتو چیکار کردی!
اما ما میخونیم واگر لازم به جوابی باشه بروی چشم جوابش رو هم دراسرع وقت به شما خواهیم داد
دربقیه موارد همچنان یه گوش درخواهد بود اون یگی دروازه تا خدا چه بخواهد...

راستی به زندگینامه ی اخوان ثالث تشریف ببرید بخونید و ببینید ایشان
نه تنها برادر خواهر دوقلو نداشت بلکه یه "قولش" هم که معروف شد دوست نداشت شونصد پونصد قلو داشته باشه
!!!
بابا لطفا عکس خودتونو بزنید

بزارید اون شاعربزرگ ما عکسش مال خودش باشه کلی برای شهرتش زحمت کشیده
قلم زده بیداری کشیده قلم تموم کرده قلم شکونده تا شده مهدی اخوان ثالث
همینجوری مفت ومجانی اززحمات دیگران بهره نبرید
بعد مگه عکس خودتون چشه که مهدی اخوان ثالث جان مارو همراه با فرزانه شیدا رو
شاکی میکنید خواهشا عکسای خوتونو بزنید البته اگه دوست ندارید عکس شخصی خودتون باشه
هیچ ,اصراری نیست
چراکه ما ازتون قلمتون آبی ومانای شما رو میخوایم در عضویت مانا برای ما شخصیت شماست که مهم و عزیز ومحترمه ..

درختم کلام اینجا یه سایتی مربوط به شعروادب وهنره

وهدف هم یک گردهم آئی مثبت با همکاری ویاری همدیگه

من واقعا امیدوارم که تمام دوستان عضو ومهمانان ما دراینجا از لحظاتشون لذت برده واز مطالب استفاده ای مثبت داشته باشند

درنتیجه هرلطفی به صدای اندیشه ی مانا داشته باشید در جمع آوری وثبت مطالب مربوط به یک سایت ادبی که از شما در
صدای اندیشه مانا ارسال وثبت بشه لطف ومحبتیه که به انجمن مانا ی خودتون دارید و همچنین درخدمت
به جامعه ی ادب وقلم ایران ماست

در نتیجه و درپایان لازم میدونم از عضویت یکایک دوستان عضو تشکر کنم

و ممنونم از دوستان مهمان که تالار وانجمن ماروبا حضور خودشون زنده نگه میدارند.

آرزوی موفقیت همگان را در راه زندگی وهمچنین درشعر وادب پارسی به یاری قلم باارزش ایرانی دارم

موفق ومانا باشید
اگرچه دلخور اما دوستدار همه ی شما عزیزانم

وبا تقدیم احترام
فرزانه شیدا

عضویت در تالار وانجمن صدای اندیشه ی مانا رایگان است.

اين مطلب آخرين بار توسط فرزانه شیدا در السبت مارس 06, 2010 5:23 am ، و در مجموع 4 بار ويرايش شده است.

فرزانه شیدا
آموزگار انجمن
آموزگار انجمن

تعداد پستها : 946
تعداد تشکرهای انجام شده از این کاربر : 164

خواندن مشخصات فردي http://fsheida.blogsky.com/

بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل

رد: امروز حالم چطوره؟؟؟ حالم گرفته س!!!!

پست من طرف آرش بهروزی في الجمعة فبراير 05, 2010 10:00 pm

درود بر شيداي گراميم

شكر كه دم و بازدمي بي چون و چرا در جاري حياط به گوشم مي رسد
و سعادتي تا دوباره استاد گراميم را ببينم و دستخطشان را بخوانم و با گلايه شان هم نوا و با شادي... شادان.
شيدا جان ميبينم خيلي ناراحتتان كردند و با اين همه مشغله اي كه داريد توقعات بيجا گاه مايه عذاب است و درك مي كنم فضاي پر صداي ترافيك گونه ميدان كاريتان را.
اما چاره اي نيست همه شما را دوست دارند و با مهري كه داريد اميد همه دوستان به شماست...شايد بايد مهري خانوم را طلاق دهيد تا اندكي نفس بكشيد !
حالا من نمي خوام كاسه داغ تر از آش بشم...دلم خيلي براتون تنگ بود امدم تا گل را ببينم و هوايه گلستانش را در سينه دهم و قدري ياد دوران قديم را كه انگار همين يك ماه پيش بود ... زنده كنم...يادش بخير چقدر با يوشيج شوخي ميكرديم
! انقدر كه شاملو مداخله ميكردوگوشم را ميپيچيد و اگر شما با فروغ فرخزاد نبوديد حسابي فلكم ميكرد ...آخ آخ چه دوراني بود ...
شيدا جان راستي شما از چنگولي
( طوطي شيطونم ) خبر نداريد ؟
ديروز صبح ديدم منو با ساعت مخصوصش بيدار كرد
و يكم پول ازم گرفت و گفت با دوستام ميريم كوه... تا الان كه حدود 24 ساعت ميشه بر نگشته...خيلي نگرانم ...يعني نگرانه كوهستان با كوهنورداشم...
يادمه چند وقت پيش يه بار بردمش كوه...زمستون بود...هوا هم انقدر سرد بود كه وقتي نفس ميكشيدي انگار ريه ها رو با قنديل شخم ميزدن...خلاصه با اصرارش رفتيم بالاي كوه...البته اون كه كوه نوردي نمي كرد...بالاي سرمن نشسته بود و پرهاشو كشيده بود دور گوشام تا...فكر كرديد تا من گوشم يخ نكنه؟ نخير
...ايشون وقتي آواز سر ميدن اولا بايد در راس مجلس باشند يعني روي سر من كه البته طاس هم هست ..دوما بالشونو پهن ميكنن و با يه ژست خاصي چنان نغمه سرايي ميكنن كه بيا و ببين ....يادمه تا دو روز سر درد داشتم ...آخه نمي دونم چرا هر آهنگي كه من ازش بدم مياد رو مخصوصا ميره حفظ ميكنه و با تمام وجودش مي خونه ...اون روزم يادمه آهنگه يه دختر دارم شاه نداره...شماعي زاد رو مي خوند. .واي حالم بد شد. ... انقدر هم تكرار كرد كه من سرمايه كوه رو بي خيال شده بودم و همش با عصايي كه دستم بود مي زدم يواش بهش كه نخونه ...اونم جا خالي ميداد عصا مي خورد تو سره خودم...بعدشم هر هر ميخنديد ...اينم شده بود تفريحش ...يادمه وقتي رسيديم بالاي قله يه دفعه موبايلم زنگ زد...زتگ موبايلمو تنظيم كرده رو آهنگ
" غصه نخور فداي سرت "
كامران و هومن ..چشمتون روز بد نبينه تا موبايلم زنگ زد و آهنگشون پخش شد ...چنان جيغي زد كه بهمن اومد. ..نه 22بهمن ها. ..بهمني كه از كوه سرازير ميشه نمي دونم انگار با ليس يه سگه ناجي بود كه به هوش اومدم و ديدم تا گردنم تو برفه و خوشبختانه زنده موندم. ..تا چشام باز شد ديدمش كه با سرعته نور پريد به سمتم...انقدر خوشحال شدم كه ديدم چقدر ذوق داشت منو زنده ببينه...اما تا رسيد بهم گفت : بابايي موبايلت رو كجا ول كردي تمامه برفا رو زيرو رو كردم نديدمش ..ميخوام آهنگه كامران هومن و يه بار ديگه گوش كنم...منم از ناراحتي اومدم با دستم منقارشو بگيرم ..ديدم درد همه وجودمو گرفت...اره دستم پيچ خورده بودو تازه دردش رو حس كردم...گفتم بزار برسيم خونه يه موبايلي نشونت بدم ميرم همه آهنگاشو تغيير ميدم و آغاسي ميزارم تا حالت جا بياد ...ا‍ ببخشيد شيدا جون در ميزنن..برم ببينم كيه...به به حالتون چطوره آيلار خانوم ..خوش آمدين صفا اوردين...بفرماييد تو ...چي ؟چي شده...بهمن اومده ..كجا ؟... تو كوهي كه چنگولي رفته ؟!.چند نفر مردن؟ اي داده بيداد...چنگولي چي...؟ به سوزن ته گرد زنگ زده..حالش خوبه...آخ خدا ...

آرش بهروزی
کاربر نیمه فعال انجمن
کاربر نیمه فعال انجمن

تعداد پستها : 58
تعداد تشکرهای انجام شده از این کاربر : 29

خواندن مشخصات فردي

پست من طرف فرزانه شیدا في السبت فبراير 06, 2010 5:57 am

سلام اقای بهروزی عزیز دراینکه دلم براتون تنگ شده بود حرفی نیستش وازطوطی هم خبر دارم که توی پیامای خصوصی پیامشو دیدم ودرمورد اسم دفترش صحبت کردیم وجویای حالتون هم شدم درمورد اسم دفترش هنوز الا بلا سرگردونم که چی بزارم که به مانا وطوطی خودمونم بیاد خورشید خانوم رو خودش انتخاب کرد خورشید زرین رو من ولی هنوز منتظرم که مدیر داخلیم رو پیدا کنم وکارای اینجوری رو که ایشون انجام میدن مثه گزینه حذف مطالب که خودبخود خودش خودشو حذف کرده همراه با مدیر داخلی من! که گویا ایشونم یه جورائی خودشو از ما ومانا حذف کرده وهیچ خبری نیست تا کارا رو درست کنم ودرعین حال منتظرم از طوطی جانمم بشنوم که این اسم اوکی هست یانه ولی بازم دنبال یه اسم خوشکل براش میگردم که به شعرای قشنگشم بیاد طوطی دلگیر بود که در شعرنو مسدود شده ازاین بابت متاسفم اما دیدم جناب دادا کارشون ردیف شد وبه اونجا برگشتن خوب خوشحالم که همون شد که مایل بودن و همه چی درست شد که قلبا خوشحالم چون آدم باید ببینه ایشون دوست داره کجا باشه وگویا مانارو دوست نداره وچون میبینم که گاهی به اینجا سر میکشن اما... خوب دیگه ما زورکی نمیخوایم کسی عضو اینجا باشه بسیاری ازدوستانم فقط عشقشون کشیده بود اینجا اسمشون باشه ودفتری داشته باشن اما یه خط هم الحمدالله ننوشتن که دلمون خوش باشه اما همونجور که دیدید اون تعدادیم که هستن همش دل شکایتن .اینه که من با فشار کاری بالا واینکه سرمای نروژ درکل باعث بیماری من شده ودکترم چند سالیه بمن دستور اکید صادر کرده که مهاجرت کنم وحداقل اگه به جای گرم مهاجرت نمیکنم لااقل دوره ی سرمارو به جای گرمتری برم منمتمام تلاشم اینه که کتابو هم با دقت هم درسرموقع وهم اگه شد کمی زودتر تموم کنم بدوم بیام ایران وعید رو دیگه ایران باشم چون درایران زمستون تابستون که میام حالم کاملاخوبه وبه شدتی که اینجا ناراحتی عضلانی ازسرما دارم درایران نیست وگرفتاریم دوتا بچه س که نمیشه هروقت دلم میخواد ول کنم برم وگرنه بدنمم داره بمن میگه برگرد به مملکت خودت تا لااقل حالت خوب باشه و علت خوب نشدن دست ضربه خورده منم همین سرماست که دیگه عذابی شده واسم که مدام تکیه ام به دست چپ باشه وحالا این یکی هم بهش فشار اومده
نمیخوام حالا با مشکلات اینجوری سرتون رو درد بیارم اما بااینهمه فشار کاری چه در منزل چه درنت یهو واقعا خسته وعصبی شدم و چون دراخرای کارکتابمم هستم به تمرکز فکرم احتیاج دارم واینه که لااقل حالا برای من وقت شنیدن گله نیست چون بخوام نخوام در شرایط مساعدی هم نیستم که بتونم جوابگوی همه دوستان باشم ومهری خانومم روهم والا اگه شوهرم بدم باز بحال من یکی فرقی نخواهد کرد که ما با مهری زاده شدیم وهمونجوریشم ازاین دنیا میریم وبالاخره هم یکی پیدا میشه صدای ادمو دربیاره حالا یا شوهرجانه یا بچه جانه یا طوطی جانه یا عضو جانه یا جان جانانه گاهیم خداوند منانه که قربون خدائیشم برم. اینه که من درد شما رو درپائین کوه بالای کوه با سوزن ته گرد با آیلار خانوم با آدم وطوطی وبقیه ی موجودات زنده حس میکنم اما والا بخدا اگه شما نصف مشکل منو خبر داشته باشید وشاید دراین شرایط بازکردن انجمن اشتباه ترین کاری بود که کردم ولی انقدر انجمنم رو وشماها رو دوست دارم که دلم نمیاد بدم دست کسی دیگه مدیریتش رو انجام بده مبادا درست کار نکنه ویا باعث رنجش دوستانم بشه ومنم بشم مثه طفلی آقای کریم آبادی که جوابگوئی کارای خودش باین واون کم بود حالا افرادی رو که پشت صحنه استخدام کرده رو هم باید خرابکاریاشونو جوابگو باشه وهمه هم باسم خودِ بنده خداش تموم میشه .میگم اگه اونم منو فراموش کنه من اونو فراموش نمیکنم ههههه چون یه جورائی همیشه ایشون رو دوست داشتم وخب پدرکشتگیم که باهاش نداشتم وندارم بخصوص که بابام خدارو شکر هنوز زنده است خدا عمرش بده انشالله .
اینه که چندنفری که اعلام کردن حاضرن مدیریت رو بعهده بگیرن نتونستم دلمو راضی کنم اینکارو انجام بدم واز چاله دربیام بیافتم توی چاه چون صادق باشیم دیگه, هیچکی که فرزانه شیدا نمیشه ههههههه توی دنیا یدونه فرزانه شیداس اونم منم .والسلام درنتیجه تا خدا خداس بنده مدیریت اینجارو دست کسی نمیدم مگراینکه دیگه شیدائی نباشه اونوقتم خدا بزرگه
وقتتون رو دیگه بیشتر نمیگیرم و ممنونم واسه دلجوئی واینکه حالی ازم پرسیدید
شادی وموفقیتتون رو ازخداوند خواستارم
شاد ومانا باشید
درهمینجا برای اخرین بار اعلام میکنم دفاتری که فعالیت نداشته باشن حذف خواهند شد

اين مطلب آخرين بار توسط فرزانه شیدا در السبت فبراير 06, 2010 1:58 pm ، و در مجموع 1 بار ويرايش شده است.

فرزانه شیدا
آموزگار انجمن
آموزگار انجمن

پست من طرف para$2!_KaHOOp_PH! في السبت فبراير 06, 2010 9:14 am

امان از دست خودمو خودت بابایی جوجو silent ! با این داستانامون ! cheers
یه سلااااااام به شدت 22 بهمن که امیدوارم باز موج سبز این بارم خاری بشه تو چشم این دشمنای لعنتیمون ! king به بابایی => ARA$H <= جووووووووونم LaughingEmbarassedLaughingEmbarassed و آجی شیدای مهربووووونه خودم ... فرشته ای به خدا آجی ! Embarassed Embarassed Embarassed Laughing
مــــــــــــــــــــــــن خوبم ، شما دو تا آدمای گوبسو تووووووووپ کره ی زمین خوبین ؟ Arrow
وااااااای که دلم لک زده بود با بابایی جوووووووونی و تو آجی بازم بیام داستانای طوطی و بابایی جوجو silent رو ادامه بدم .... از همه مهمتر دلم واستون انقدر تنگولیده بود که .... Crying or Very sad Smile
آخه جریانات داره که میگم خدمتتون ! Wink
خدا وکیلی الحق و واانصاف که 2تا عشــــــــــــــــــــــــــــقام
LaughingLaughing *" Kamran & HOOman "* LaughingLaughing یه دونه و تکو 20 و نامبر وانو درجه یکو توووووووپو خلاصه هرچی صفته خوبه //// هستن ! عکس پروفایلمو ببینین ! زیرشو حتما" بخونین ! Sad
دیدین به خاطره 22 بهمن نفســـــــــــــــــــــــــــاااااام کنسرتشونو کنسل کردن ؟ غیرتشونو برم که یه ذره شو اگه این آ....وندای ...... داشتن //// ایــــــــــــــــــــــــرااااانمون الآن به معنای واقعی ویران نبود ! Smile Cool Crying or Very sad
الهی پیش مرگ این دوتا داداش فرشته بشم ! king
راستی الآنم به طوره معجزه آسایی ( مثله اینکه خدا هم شدیدا" بابایی جووووووونیو می دوسته و می خواد که تهنا نشه ! ) از زیره بهمن پیدام کردن ! king
بگین کی ؟ بله ! رقیب عشـــــــــــــــــــقی قدیمی بین مـــــــــــــــــنو ضعیفه سوسن گرد !
گفتم که اسمش اکبر عقابه .... چشماش لا مصب سوراخ سوزنو از عرش هفتم تشخیص میده چه بر3 مــــــــــــــــــن که برو یالو کوپالم رنگی رنگیه و زندگی توش جریان داره و هی بابایی => ARA$H <= رو به وجد میاره ! cheers
اینم جدیدترین عکسمه /// درسته تا یه حدودایی شبیه همون یکیاس /// ولی زیره پوستی احساسمو بیان کردم ! Surprised حالا شمارو به دیدن عکس جدید طوطی دعوت به عمل میارم :

silent

نه دیگه //// رفتم آرایشگاه کاکتوس ( خدایی تو محلمون آرایشگاش هست /// مردونس /// زهره هم نمیذاره برم آرایشگاه مردونه Smile خیلی کارش گوبسه rendeer ! ) یه نمور دادم تاج سه شعله مو به سمت چپ متمایل کردو نمی دونم چسب تاج زد یا تافت تاج ولی خداییش وا3 روزه قرار با خانومم کلی خوشمله شده بودم silent ولی ای دادو بیداد از این زمونه ! Sleep بارونی اومد که .... Twisted Evil
قرارو بی خیل شین که 10 ثانیه هم بیشتر طول نکشید آخه ترسیدم بابایی جووووووونی از راه بر3 و به به ... مـــــــــــــــــــــــنو ببینه که نوک میدمو دلو قلوه میستونم ! Wink
لازم به ذکره بگم ... موهامو الآن که شماها از این عکسمsilent نگاه می کنین از روبره به سمت چپ متمایله ولی اصلش می دونم که می دونین به سمته راسته ... می خندیییییییم ! Surprised
و جریان کوهی که رفتیم با بابایی => ARA$H <= !!!
تووووووپ آقا توووووووپ ! Arrow
مــــــــــــــــــــــــــــــن 3،4 شب پیش ساعت 6 صبح به طرز معجزه آسایی از لالا پریدمو خداااااارو 100000000 مرتبه شکر نفســــــــــــــــــــــــــاااامو که اومده بودن تو تله تان امید ایران دیدم //// نمی دونین چه حالی داشت ! rendeer صدای تپش قلبمو خودم میشنیدم ! LaughingLaughing
انقدر نیناس شده بودن /// هرچند مثله همیشه ! cheers
خب ! بگذریم که 6صبح تا عرش رفتم ولی بابایی جوجو silent تـــــــــــــــــــــــو انتظار داری مـــــــــــــــــــــن با شنیدن زنگ گوشیت از اون جیغای از سر شوق نکشم ؟ Arrow
الآنم زنگ گوشی خودم " اون با منه " کلی حال می کنم خدایی ! Arrow
هرچند هر از چند گاهی چنجش می کنم ولی همش از آهنگای فرشته هامه دیگه ! Wink
تا یادم نرفته بابایی جوجو silent / دستت ، خیلی ، درد ، مرسی ، ممنون نکنه EmbarassedEmbarassed وا3 نقدو راهنمایی های مثله همیشه تووووووپت وا3 ترانه ی " خورشید خانومم " sunny که همین امشب فرداشب تو سایت آجی شیداااااااا Laughing میذارم ! Arrow
و اما آجی مسدودیتم به شعره نو ! Sleep با یه کارتم که کانکت میشم مسدوده و با اون یکی می تونم واردش بشم .... نمی دونم جدی وا3 چی اینجوری می کنن ؟ pale
بابایی جووووووونی دیگه داری بی معرفتی پیشه می کنیا /// درسته مـــــــــــــــــــــــــن وا3
LaughingLaughing *" Kamran & HOOman "* LaughingLaughing & میوزیکاشون جووووووون میدم ... ولی بیشتره خوشحالیمم از به هوش اومدنه تــــــــــــــــــــــــــو بعد از اون بهمنه بود ! Crying or Very sad
بازم یادت رفت یه سوزن به خودت یه میخ طویله به نوک مـــــــــــــــــــــــن و یه دمپایی به سوسک رو دیوار بزنی و جارو به دم موشه که تو ده راش نمیدادن ببندی ؟
مــــــــــــــــــــــــن که میدونی بابایی جوجو silent تا سر حده مرگ می خوامتو درگیرو آلودتم ... پس انقدر روحیه ی لطیف کمی تا اندکی خش داره طوطی وارمو تحریک نکن ! No
بابایی => ARA$H <= تا قمر دوم زحل میرمو برمی گردم وقتی اسم عشـــــــــــــــــــــــــقامو عین خودم بین LaughingLaughing میذاری ... وویی / قند تو دلم شکر پنیر میشه ! Sad
بازم که این سوسن ته گردو به ما نسبت دادی ! Twisted Evil
بابایی جوجو silent مــــــــــــــــــــن دیگه با اون نیستم /// رابطه مون تموم شد ... تماس فرت ! اصلا" عشــــــــــــــــــــقو عاشــــــــــــــــقی چیه ؟ اه ... !
بعدشم یه بار دیگه ... به ناموسی که الآن ندارم Wink قسم می خورم یه بار دیگه اسم این ضعیفه آیلارو بیاریو واسش موووووووووچو Embarassed قلبو Laughing /// خجالتو مجالتو ( blu$h ! )
Mad
بذاری ... نا فرم باهات کلاه تو کلاه میشما بابایی جووووووونی ! Twisted Evil
Arrow هه هه هه ... یو ها ها ها ها ها ! Question ترسیدی از یه الف جوجه طوطی ملقب به چنگولی ؟ silent
نترس بابایی جوجو silent / مــــــــــــــــــن پیشتم نمیذارم گزندی بهت برسه ! Wink هرچند خودم نهایت گزندای عالمم !
بابایی => ARA$H <= ببینم تـــــــــــــــــــــو مگه طاسی ؟ Evil or Very Mad
پس اون موهایی که فرنو صبح ها که از لالا پا میشیو روغن بادوم میزنیو میریزی رو شونه هاتو هی عشوه میریزی که مثلا" تا دم زانوهات میاد ... چاخانکیه ؟ Evil or Very Mad
اَ ! Evil or Very Mad ... مـــــــــــــــــــن چقدر می فکریدم این همه مو رو چه جوری میشوری ! Evil or Very Mad میدیدم هیچ وقت دولا نمیشدی بغلم کنی می گفتی خودت یه بال بزن بیا تو بغلم ... وا3 خاطره همین بود که موهات غش نکنن نیان پایین ! می خندییییییم ! Surprised
وایسا به آیلار میگم ... آخه می گفت اگه شوهرم بشه کتک خورش که ملس نیست /// ولی موهاش خوب میاد تو دست وا3 کشیدن ! Question
بگم الکی دل خوش نکنه بیچاره ی بنده خدا ! :
واااااای ! الآنم می خوام /// زود تند سریع شعر " خورشید خانومم "
sunny رو تو دفترم بذارم ... با اجازه بزرگترا ... ب ... عروس رفته شوهر پیدا کنه ! Surprised Wink
خب ... زیاد حرفیدم ! pale
آجی گفته اگه از دفترامون استفد یستفد استفاده نکنیم ... اوخشون می کنه و بعدشم حذف ! geek
بابایی جوجو silent و آجی جوووووووونم خیلی مظاوب خودتون باشین ... تو مظاوب دستات آجی Crying or Very sad و بابایی => ARA$H <= تـــــــــــــــــــــــــو هم مظاوب کلاه گیست و البته دلت که به آیلار نبازیشو بیخودی نشکنه ! Crying or Very sad Smile
کاری باری ؟ Sad
گووووووووووربووووووون جفتتون برم الهی ! kingcheers
فعلا" تا بعدا" ... ! clown

Only :

LaughingLaughingLaughingLaughingLaughingLaughingLaughingLaughingLaughingLaughingLaughingLaughing
EmbarassedEmbarassedEmbarassedEmbarassedEmbarassedEmbarassedEmbarassedEmbarassedEmbarassedEmbarassedEmbarassedEmbarassed
LaughingLaughing *" Kamran & HOOman "* LaughingLaughing
EmbarassedEmbarassedEmbarassedEmbarassedEmbarassedEmbarassedEmbarassedEmbarassedEmbarassedEmbarassedEmbarassedEmbarassed
LaughingLaughingLaughingLaughingLaughingLaughingLaughingLaughingLaughingLaughingLaughingLaughing

BY :
*" KaHOOp "*

para$2!_KaHOOp_PH!
کاربر فعال انجمن
کاربر فعال انجمن

تعداد پستها : 69
تعداد تشکرهای انجام شده از این کاربر : 15
آدرس پستي :

خواندن مشخصات فردي

پست من طرف فرزانه شیدا في السبت فبراير 06, 2010 1:47 pm

طوطی جان اقای آرش بهروزی عزیز میبینم که امروز کلی توی صدای اندیشه ی مانا زحمت کشیدید از لطف ومحبتتون ممنونم دستتون هم درد نکنه امید همیشه موفق وشاد باشید وخسته هم نباشید
دوستدارتون شیدا
اینم یه سبد گل واسه تشکر مرسییییییییییییییییییی

فرزانه شیدا
آموزگار انجمن
آموزگار انجمن

پست من طرف محتوى إعلاني اليوم في 7:02 am

محتوى إعلاني

مشاهده موضوع قبلي مشاهده موضوع بعدي بازگشت به بالاي صفحه