ورود

كلمه رمز خود را فراموش كرده ايد؟

كساني كه Online هستند
در مجموع 2 كاربر Online ميباشد :: 0 كاربر ثبت نام شده، 0 كاربر مخفي و 2 مهمان

هيچ كدام

[ مُعاينة اللائحة بأكملها ]

بيشترين آمار حضور كاربران در سايت برابر 79 و در تاريخ الخميس ديسمبر 20, 2012 2:08 am بوده است.
المواضيع الأخيرة
» امتحانات دانش آموزان در سایر روزهای هفته برگزار شود
الإثنين نوفمبر 23, 2015 3:54 pm من طرف بهروز ستاری

» نتوانستیم برای اشتغال زندانیان برنامه ریزی دقیقی داشته باشیم
الإثنين نوفمبر 23, 2015 3:53 pm من طرف بهروز ستاری

» مجمع کشورهای صادرکننده گاز در محل اجلاس سران
الإثنين نوفمبر 23, 2015 3:51 pm من طرف بهروز ستاری

» مجال دادن به مردم در فعالیت های صحیح اسلامی
الإثنين نوفمبر 23, 2015 3:42 pm من طرف بهروز ستاری

» بدهی نظام سلامت را پرداخت می کنیم
الإثنين نوفمبر 23, 2015 3:41 pm من طرف بهروز ستاری

» هزار میلیارد تومان از بدهی بیمه ها به نظام سلامت پرداخت شود
الإثنين نوفمبر 23, 2015 3:40 pm من طرف بهروز ستاری

» برگزاری انتخاباتی پرشور در اسفند
الإثنين نوفمبر 23, 2015 3:39 pm من طرف بهروز ستاری

» عرضه بيمه نامه عتبات عاليات اربعين
الإثنين نوفمبر 23, 2015 3:38 pm من طرف بهروز ستاری

» نرخ تورم مناطق شهری را در دوازده ماه
الإثنين نوفمبر 23, 2015 3:17 pm من طرف بهروز ستاری

» مسابقات هندبال قهرمانی آسیا و انتخابی المپیک
الإثنين نوفمبر 23, 2015 3:17 pm من طرف بهروز ستاری

» لایحه ایجاد منطقه آزاد تجاری – صنعتی سیستان
الإثنين نوفمبر 23, 2015 3:16 pm من طرف بهروز ستاری

» تسريع در صدور رواديد زائران اربعين
الإثنين نوفمبر 23, 2015 3:15 pm من طرف بهروز ستاری

» بیست و هفتمین رییس مجلس ترکیه
الإثنين نوفمبر 23, 2015 1:53 pm من طرف بهروز ستاری

کتاب سرخ - مجموعه سخنان حکيم ارد بزرگ

أفضل 10 أعضاء في هذا المنتدى
فرزانه شیدا - 946

ژاله گلستان - 676

حسین رخشان فر - 409

parisa - 369

behnam - 335

سعیده خردمند - 306

Hamid Alipour - 277

بهروز ستاری - 240

مهین صابری - 238

asal vahidi - 229

پوریا فرهمند " شيدای من "

مشاهده موضوع قبلي مشاهده موضوع بعدي اذهب الى الأسفل

پوریا فرهمند " شيدای من "

پست من طرف ????? في السبت يوليو 03, 2010 3:33 pm

چون هيچ كدومتون ارزش سلام كردن رو نداريد سلام نمي نويسم . بي مقدمه شروع مي كنم تا خيلي زود از اين بوي تعفن و تبعيض و تظاهر اين آشغال دوني خلاص بشم . سعيده خردمند ! ژاله ! پريسا و ديگر ماده كپك هاي روباه صفت مانا ؛ به اضافه چندتا سگ گله بز دل شغال صفت ؛ آيا واقعا باورتون شده كه كسي هستين ؟ آيا واقعا اونقدر بيماري خود بينيتون شديدتر شده كه خيال مي كنيد نويسنده يا دور از حضور شاعريد ؟ شماها واقعا ابله هستيد يا خودتون رو به نفهمي زديد ؟ پوريا فرهمند چون فرزانه شيدا رفت ؛ خيلي رسمي و كتبي نامه خداحافظي رو نوشت و رفت ؛ با اينكه پوريا خواهش كرده بود كه اجازه بديد شعرهامو بردارم ؛ شما با اداي بچه گانه آنرمالتون همه شعرهاي پوريا رو حذف كرديد . همه پيام هايي كه به نفعتون نبود و هويتت پليدتون رو آشكار و نمايان مي كرد حذف كرديد . و در عوض به كسي كه به دلخواه خودش رسما از مانايي كه ديگر مانا نبود رفته بود و نمي خواست پيش شما كركس صفتان باشه از واژه كاربر اخراجي استفاده كرديد ؛ درسته اين چنين كارهايي از شمايي كه سعيده خردمند مدير كلتون هست و به تعبيري چوپانتون خيلي هم دور از انتظار نيست . كاملا واضح بود كه بعد شيدا ؛ پوريا نخواهد ماند و بعد پوريا بزرگان مانا ؛ و الان اينگونه هم شده . از ژاله كبيري كه حرف زدنش كارت زرد و نگاه كاردنش كارت قرمز داره ؛ و كارش سرقت ادبي و كپي ؛ پيست هست ؛ استفاده از واژه استاد براي ترانه حسيني كه معني عزل با شعر نو رو نمي دونه اصلا بعيد نيست . آيا مقايسه بلد هستين ؟ آيا از خودتون پرسيدن كه از وقتي كه پوريا رفت و بزرگان مانا رفتن ؛ كارتون جز كپي پيست از سايت هاي ديگه نيست ؛ و آيا اصلا شما شاعر ديدين ؟
بيماران بيچاره مبتلا به خود بيني ؛ تا دنيا دنياست اسم فرزانه شيدا به روي ماناست .
مهين صابري تا حالا يك خط نوشته داري كه واقعا خودت نوشته باشي ؟ اين كاملا طبيعي و معلومه كه اگه كسايي مثل تو مهين و مثل بهنام دو جنسه همجنس باز نبود ؛ الان قيمت خر بيشتر از تويوتا كمري بود . گفتم كه براي يه كار ديگه اي اومده بودم كه انجام دادم و خواستم يه حقيقت خيلي خيلي كوتاهي رو بعنوان يادگاري جديد 2010 و بخاطر صعود تيم هلند و آلمان براتون هديه كنم تا شايد در اين زمان كوتاه كمي خودتون رو اصلاح كنيد كه باز هم بعيد هست ؛ چون مانا خلاصه به صاحبان اصلي خودش بر خواهد گشت . براتون از صميم قلب متاسفم ؛ و باور كنيد ؛ قسم مي خورم كه من فقط كيمياگري بلد نيستم تا از نخاله هايي مثل شما طلا كه نه ؛ ولي حداقل برنز بسازم . فكر مي كنم بلد هم بودم غير از آهن اسكاتي چيزي از شما در نمي اومد . در ضمن اين رو بهتون قول مي دم كه فينال رو " هلند - آلمان " بازي مي كنند و با اينكه عاشق هر دوتاشون هستم ؛ ولي اين كاپيتان فليپ لام از ژرمن ها خواهد بود كه جام نوزدهم رو بالاي سر مي بره . با اينكه مي دونم مغز شما قدرت تجزيه و تحليل اين رويدار بسيار بزرگ رو نداره و نخواهد داشت ؛ و شما به توپ ؛ هندونه مي گيد ؛ ولي باز عشق به آلمان باعث شد اين رو بنويسم . راستي ريش مدل لنگري بهم مياد يا نه ؟ اينم يه نظر سنجي در حد شما ؛ اگه مياد شماره 1 و اگه سه تيغ مياد ؛ شماره 2 رو به هر جا كه دلتون خواست ارسال كنيد ؛ چون شما بغدادتون خرابه و آزاد آزاديد .

امضاء

Robin Hood

اين مطلب آخرين بار توسط Robin Hood در السبت يوليو 03, 2010 3:43 pm ، و در مجموع 1 بار ويرايش شده است.

?????
مهمان

بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل

رد: پوریا فرهمند " شيدای من "

پست من طرف ????? في السبت يوليو 03, 2010 3:38 pm

Robin Hood نوشته است:
چون هيچ كدومتون ارزش سلام كردن رو نداريد سلام نمي نويسم . بي مقدمه شروع مي كنم تا خيلي زود از اين بوي تعفن و تبعيض و تظاهر اين آشغال دوني خلاص بشم . سعيده خردمند ! ژاله ! پريسا و ديگر ماده كپك هاي روباه صفت مانا ؛ به اضافه چندتا سگ گله بز دل شغال صفت ؛ آيا واقعا باورتون شده كه كسي هستين ؟ آيا واقعا اونقدر بيماري خود بينيتون شديدتر شده كه خيال مي كنيد نويسنده يا دور از حضور شاعريد ؟ شماها واقعا ابله هستيد يا خودتون رو به نفهمي زديد ؟ پوريا فرهمند چون فرزانه شيدا رفت ؛ خيلي رسمي و كتبي نامه خداحافظي رو نوشت و رفت ؛ با اينكه پوريا خواهش كرده بود كه اجازه بديد شعرهامو بردارم ؛ شما با اداي بچه گانه آنرمالتون همه شعرهاي پوريا رو حذف كرديد . همه پيام هايي كه به نفعتون نبود و هويتت پليدتون رو آشكار و نمايان مي كرد حذف كرديد . و در عوض به كسي كه به دلخواه خودش رسما از مانايي كه ديگر مانا نبود رفته بود و نمي خواست پيش شما كركس صفتان باشه از واژه كاربر اخراجي استفاده كرديد ؛ درسته اين چنين كارهايي از شمايي كه سعيده خردمند مدير كلتون هست و به تعبيري چوپانتون خيلي هم دور از انتظار نيست . كاملا واضح بود كه بعد شيدا ؛ پوريا نخواهد ماند و بعد پوريا بزرگان مانا ؛ و الان اينگونه هم شده . از ژاله كبيري كه حرف زدنش كارت زرد و نگاه كاردنش كارت قرمز داره ؛ و كارش سرقت ادبي و كپي ؛ پيست هست ؛ استفاده از واژه استاد براي ترانه حسيني كه معني عزل با شعر نو رو نمي دونه اصلا بعيد نيست . آيا مقايسه بلد هستين ؟ آيا از خودتون پرسيدن كه از وقتي كه پوريا رفت و بزرگان مانا رفتن ؛ كارتون جز كپي پيست از سايت هاي ديگه نيست ؛ و آيا اصلا شما شاعر ديدين ؟
بيماران بيچاره مبتلا به خود بيني ؛ تا دنيا دنياست اسم فرزانه شيدا به روي ماناست .
مهين صابري تا حالا يك خط نوشته داري كه واقعا خودت نوشته باشي ؟ اين كاملا طبيعي و معلومه كه اگه كسايي مثل تو مهين و مثل بهنام دو جنسه همجنس باز نبود ؛ الان قيمت خر بيشتر از تويوتا كمري بود . گفتم كه براي يه كار ديگه اي اومده بودم كه انجام دادم و خواستم يه حقيقت خيلي خيلي كوتاهي رو بعنوان يادگاري جديد 2010 و بخاطر صعود تيم هلند و آلمان براتون هديه كنم تا شايد در اين زمان كوتاه كمي خودتون رو اصلاح كنيد كه باز هم بعيد هست ؛ چون مانا خلاصه به صاحبان اصلي خودش بر خواهد گشت . براتون از صميم قلب متاسفم ؛ و باور كنيد ؛ قسم مي خورم كه من فقط كيمياگري بلد نيستم تا از نخاله هايي مثل شما طلا كه نه ؛ ولي حداقل برنز بسازم . فكر مي كنم بلدم بودم غير از آهن اسكاتي چيزي از شما در نمي اومد . در ضمن اين رو بهتون قول مي دم كه فينال رو " هلند - آلمان " بازي مي كنند و با اينكه عاشق هر دوتاشون هستم ؛ ولي اين كاپيتان فليپ لام از ژرمن ها خواهد بود كه جام نوزدهم رو بالاي سر مي بره . با اينكه مي دونم مغز شما قدرت تجزيه و تحليل اين رويدار بسيار بزرگ رو نداره و نخواهد داشت ؛ و شما به توپ ؛ هندونه مي گيد ؛ ولي باز عشق به آلمان باعث شد اين رو بنويسم . راستي ريش مدل لنگري بهم مياد يا نه ؟ اينم يه نظر سنجي در حد شما ؛ اگه مياد شماره 1 و اگه سه تيغ مياد ؛ شماره 2 رو به هر جا كه دلتون خواست ارسال كنيد ؛ چون شما بغدادتون خرابه و آزاد آزاديد .

امضاء

Robin Hood

?????
مهمان

پست من طرف ????? في السبت يوليو 03, 2010 3:51 pm

در ضمن سعيده خانوم پولي كه من روزي خرج اسب و سگ هام مي كنم ؛ خيلي بيشتر از در آمد ماهيانه توه ؛ پس يه پيشنهاد منصفانه به همتون مي دم ؛ كه با اين بي كاري بايد خبر خوشايندي براتون باشه ؛ ازتون دعوت و پيشنهاد مي كنم بيايد بجاي كپي پيست و اين ضايع كاري ها از اسب ها و سگ هاي من مراقبت كنيد . و در اين آشغال دوني رو برا هميشه تخته كنيد . تصميم به يك كار شرافتمندانه داشتيد بهم خبر بديد .

?????
مهمان

پست من طرف سعیده خردمند في السبت يوليو 03, 2010 5:26 pm

جناب آقای پوریا فرهمند
سپاس از آنکه عمق وجود خویش را به نمایش گذاشتید . اتفاقا مطلب شما را اینبار حذف نمی کنم تا همگان هویت واقعی شما را ببینند .
در مورد صحبتهای شما حرفی ندارم بزنم جز اینکه به خاطر مطالب اهانت آمیز مستمر شما مطالب قبلی جنابعالی آرشیو شد .

از نویسندگان انجمن خواهش می کنم در مورد اهانت های این آقا خویشتن دار باشید . بلاخره خود ایشان باید شخصیت واقعی خویش را یک روز به نمایش می گذاشت .

سعیده خردمند
مدیرکل انجمن صدای اندیشه ی مانا
مدیرکل انجمن صدای اندیشه ی مانا

تعداد پستها : 306
تعداد تشکرهای انجام شده از این کاربر : 122

خواندن مشخصات فردي

پست من طرف فرزانه شیدا في الأربعاء سبتمبر 26, 2012 6:24 am

Neutral ...ی عزیز بابت تمام اتفاقاتی که افتاد قلبا وشدیدا متاسف وهمه درنبود من اتفاق افتاد ومن بعلت بیماری وضعف شدید قادر به بودن درنت نبودم دوستانی که چنینرفتار ناشایستی رو با شما انجام دادند همونقدر از چشم من افتادند که دشمنانم ایکاش راهی برای جبران این صدمه عاطفی که بخاطر من متحمل شدید وچود داشت اما چز شرمندگی از روی شما عزیز هیچ ندارم بگم وامید دارم منو ببخشی هرچند کناه من بیماری من بود وهگر رضا نبودم پشت یارانم رو خالی کنم وخواست خدا این بود تا اطرافیانم روبهتر بشناسم ودوست دوشمنم رو تشخیص بدم شادیت آرزوست آرزومد آرزوهایت هستم موفق باشی ومانا

فرزانه شیدا
آموزگار انجمن
آموزگار انجمن

تعداد پستها : 946
تعداد تشکرهای انجام شده از این کاربر : 164

خواندن مشخصات فردي http://fsheida.blogsky.com/

پست من طرف محتوى إعلاني اليوم في 7:01 am

محتوى إعلاني

مشاهده موضوع قبلي مشاهده موضوع بعدي بازگشت به بالاي صفحه